Tanec skrze dvanáct bran duše

pondělí 5. prosince

19:00 – 22:00

Večer tance, jenž se rodí z živelné povahy naší duše. Hluboká taneční zkušenost vás spojuje s podstatou živlů, které obývají vaší duši. Dílna vás zasvětí do taneční praxe Inspiración en movimiento a 12 bran k duši. Do svého těla a vědomí necháváte vstupovat kvality živlů ohně, vody, vzduchu, země a éteru a postupně přitom otevíráte dvanáct bran ke své duši. Neopakovatelná hudební režie a tanec v blízkém intenzivním vztahu s tělem vám dovolí prožívat sebe sama naplno a bez přetvářky. Umožní vám objevit a posílit své pravé já Originální taneční systém Inspiración en movimiento představí sama jeho autorka Noelia Ruiz Revilla, španělská lektorka 5rytmů.

Duše má povahu živlů a náš tanec z těchto živlů vyvěrá. V tanečně meditační praxi se učíme pozorovat jaký pohyb vzniká, když naše vědomí putuje krajinami země, ohně vzduchu a vody. Učíme se svůj pohyb vnímat, živit jej a číst v něm o sobě. Cesta k duši vede krajinami živlů. V každé z nich jsou 3 brány, jimiž duše dokáže vstoupit do reality a projevit se v ní.

Každý prvek se v těle spojuje s jinou úrovní:

  • Země je strážcem fyzického těla.
  • Voda je strážcem emočního těla.
  • Oheň je strážcem mentálního těla spojeného se srdcem.
  • Vzduch je strážcem integrované osobnosti neboli naší nadřazené mysli.

Noelia Ruíz Revilla (Španělsko)

“Od dětství byl pro mne tanec způsob, jak porozumět životu. Tanec mi ukázal, kde je mé místo ve skutečném životě a pomohl mi najít jeho smysl. Vždy jsem cítila zvláštní vztah k tělu, měla jsem schopnost velmi jemně v něm číst o všem co se ve mě a v mém životě odehrává.”

Noelia je výjimečná tanečnice, choreografka, učitelka tance, lektorka 5Rhythms® jmenovaná osobně rukou Gabrielle Roth a skvělá terapeutka Gestalt a Synergetic. Všechny tyto profesní zkušenosti i lidské dary své životní cesty vložila do systému Inspirace v pohybu a 12 bran k duši, který se stal projektem jejího života. Intenzivní vztah s tělem budovala jako profesionální tanečnice i skrze neustálou blízkost nemoci. Tanec, nemoc, smrt a láska byly vždy jejími partnery a rádci. Jak sama říká Inspirace v pohybu naplnila smysl jejího života. V období kdy se plně a úspěšně věnovala 5Rytmům si uvědomila, že je třeba se vrátit na svou cestu a také to udělala. V tu chvíli ve svém vlastním systému spočinula ještě pevněji než předtím, dala mu rozkvést a rozšířit dosah působení mezi nespočet příznivců.

K účasti není třeba mít předchozí taneční zkušenosti.

Taneční večer bude tlumočen do češtiny.

Večeru předchází víkendová dílna s Noelií Tančit v krajinách vody: říše pocitů a umění plynout. Účastníky víkendové dílny mají na tento taneční večer 250 Kč slevu.

Cena 800 Kč. Pro účast je třeba se registrovat.

Cena 650 Kč při úhradě zálohy 200 Kč do 30. listopadu, na místě doplatek 350 Kč. Po tomto datumu již peníze na účet neposílejte!

Zajímá vás tento seminář? Rezervujte si místo!

rezervovat pro
místo na