Trager Mentastics® - pohyb ještě snadnější

online kurz

středa 18:00 – 19:20

5 lekcí v období 19. května – 16. června

Jak zůstat zdravý na těle i na mysli. Jak žít hravě a s lehkostí, hýbat se snáze a být znovu plný života.

V 5 online lekcích online pohybově-somatické praxe se naučíte důvěřovat svému tělu, naslouchat svým vlastním potřebám a vytvářet vlastní pohyby, které vám pomohou nalézt lehkost v pohybu, uvolnění a chuť se hýbat. Poznáte cestu jak ožít v těle, zbavit se tíhy či bolestí a najít ve svém pohybu neodolatelné zalíbení.

V tomto procesu vám pomůže právě Trager Menatstics® – mentálně pohybové cvičení, jedna z součástí skvělého systému, který pro podporu zdraví organismu a jeho neustálý rozvoj vyvinul Dr. Milton Trager. Má vliv na zlepšení jakékoli vaší pohybové aktivity nebo cokoli co běžně děláte. Přispívá k lepšímu držení těla a hlubšímu uvolnění.

V 5ti online lekcích se seznámíte s pozoruhodným přístupem, díky kterému poznáte, jak příjemně se lze cítit ve vlastním těle a jaký to je pocit, když se opravdu uvolníte. Trager zlepšuje flexibilitu, koordinaci, rovnováhu a pohodlí. Zprostředkovává příjemné pocity pohybu bez námahy a rozvíjí vnímání sebe sama. To vzápětí aktivuje schopnost těla zbavovat se bloků a napětí, uvolňovat se, obnovovat rovnováhu, rozpustit chronickou i akutní bolest (připisovanou stresu, zranění a stárnutí)

Lekce také poskytnou několik nápadů, jak se dotýkat způsobem, který u druhého podporuje schopnost relaxovat, hledat pohodlnější a uvolněnější uspořádání a lépe vnímat sám sebe a lépe regenerovat.

Ingrid Hörlezeder (Vídeň)

Ingrid je somatická pohybová terapeutka a kvalifikovaná praktikantka přístupu TRAGER® a je tutorem v TRAGER® tréningovém programu. Vede svou praxi ve Vídni a vyniká nad ostatní neobyčejně jemnou a transformující kvalitou doteku, která má bezesporu své kořeny v hlubokém spojení s jejím vlastním tělem. Spojení, které budovala dávno před tím, kdy po více než 22 let vyučovala pohybové disciplíny a moderní pohybové techniky založené na somatickém zkoumání.

Její otevřenost, zvědavost a radost s níž vás uvádí do světa pohybu a tělesných souvislostí vám ukazuje jiný, účinnější přístup k poznatkům o těle a pohybu. Bere vás na výzkumnou výpravu a dovoluje vám rozvíjet vlastní hravý přístup ke všemu, co se týká těla, pohybu, učení a léčení, zbavování se zátěže, kterou si neseme.

Kurz probíhá online na platformě Zoom a je otevřen všem bez nutnosti předchozích zkušeností.

Seminář bude probíhat v angličtině a bude tlumočen do češtiny.

Každá lekce bude vždy po dobu 7 dní pro účastníky dostupná ke zpětnému shlédnutí.

Doplňující informace včetně údajů pro připojení vám přijdou nejpozději den před začátkem emailem. Pokud byste zprávu neviděli, zkontrolujte si záložky promo akcí, spam a případně se nám ozvěte na 723 078 959.

Cena 2 420 Kč za cílenou sérii pěti večerů ve dnech 19. května – 16. června, vždy ve středu 18:00 – 19:20. Kurzovné se hradí předem na účet.

Rádi byste se zúčastnili tohoto cvičení? Rezervujte si místo!

rezervovat pro
místo na