Ve výhni tance

úterý 26. května 19:30 – 22:00

Večerní nespoutaný tanec, pokračující nekonečná flow melodií a harmonií, které vznikají současně s vaším tancem, inspirují jej a uchvacují. Dva geniální hudebníci přikládají dokud váš tanec nezačne plát jasně a zářivě.

Hudba přináší transovní, meditativní a extatické pocity. Mění vaše skupenství a střídá příchutě. Je psychedelikem a každý si vybírá jak velkou dávku je ochotný pojmout. Co je připraven prožít. Omamný proud hudby se dotýká vašich kvalit a tendencí, rozdmýchává je a vynáší na světlo světa.

Večer spontánního tance je předzvěstí všech dalších pravidelných úterních setkání InDepen Dance s Kateřinou Stejskalovou, která je znovu povede každé úterý od 2. června.

Štěpán Faun Štochl

Kytara. Barevný dým Faunových harmonií a transovních rytmů, jsou příležitostí k surfování na vlnách energie a potenciálu. Jeho hudební večery jsou známé jako “Prayer of dance”. Čím víc se tanečník hudbě otevře, když cítí záměr, ladí srdce na své pocity, radosti, krásy, i na svá zranění, niterné strachy, na vize, potřeby či vzpomínky, na cokoliv co v něm právě ožívá, pokud se takříkajíc ponoří do sebe, může využít hudbu jako bránu do dalších světů. Tím vděčnější a plnější je moment, v němž spolu muzikant a tanečník tvoří.

Michal Turek

Violoncello a elektrická kytara. Má velkou škálu poloh a tváří, pohybuje se v nich plynule i náhle. Překvapuje, proměňuje, zkoumá. Cítí rytmus, co vychází kdo ví odkud. Vydává se cestou intuice, vrhá svůj hlas a nepřebírá slova. Otvírá vás hudbě a láka si hrát.

Cena 300 Kč

Rádi byste se zúčastnili této dílny? Rezervujte si místo!

rezervovat pro
místo na