Žena nádherná ve své síle

sobota 11. listopadu 2023

9:00 – 18.30

intenzivní tantra jóga pro ženy

Celodenní intenzivní seminář věnovaný ženské síle a tomu, jak ji použít a jak s ní mistrně nakládat. Každá jsme obdařena vnitřní silou, kterou nelze objektivně měřit ani porovnat. Je-li žena se svou silou ve spojení, dokáže v životě s lehkostí překonávat překážky a konat pozoruhodná díla. Žena, která je ve své síle, rozeznává svou vnitřní pravdu a věří své touze, vnímá co je pro její život skutečně důležité a znovu a znovu směřuje za svým cílem.

Ženská síla je propustná, tvárná a tekutá. Je vytrvalá a měkká a nelze s ní bojovat. Útočník nemá co zlomit, proti čemu se opřít. Ženská síla je jako voda a vždy si najde svou cestu. Mnohdy ženy této své síle nedůvěřují anebo ji propůjčují cílům, které s nimi nejsou v souladu. To v nich vyvolává dojem, že jsou slabé a bezbranné. Proto je pro každou z žen je důležité pochopit povahu své síly, důvěřovat jí, opírat se o ní bez ohledu na okolnosti. Nenechat se zmást chaosem ve svém okolí ani soudy ostatních.

Olívie věnuje tento seminář práci, která vede ženy zpátky k sobě a umožní jim naslouchat svému tělu a duši. Čeká vás cvičení některých asán Mohendžodára – tajemného, zkrášlujícího a omlazujícího cvičení pro ženy, práce s tělem i dechem, spontánní tanec, uvolnění těla i mysli, aktivní dynamické meditace, čištění a harmonizace čaker, práce s energii v pánvi, harmonizace ženského těla i duše, sdílení v kruhu žen. To vše bude mít tentokrát jediný a jasný záměr: poznat obrovskou sílu, kterou je každá žena obdařena a navázat s ní spojení. Najít odvahu stát ve své síle a nenechat ji zneužít, nevyčerpat svou sílu v boji. Vědomě rozvinout umění používat přirozenou povahu ženské síly, která není určena k boji ale k růstu, a která je měkká, vytrvalá a taková se nedá zlomit.

Setkání v kruhu žen má nádhernou atmosféru. Je plné radosti, moudrosti i nadhledu. Najdete zde pochopení, upřímný smích, inspiraci i poučení. Podporu v objevování toho, co vás skutečně naplňuje, co dává vašemu životu smysl a šťávu.

Mohendžodáro – tantra jóga pro ženy

Cvičení Mohenžodára je zkrášlující a omlazující. Rozvíjí vnitřní krásu a sílu ženy, bez ohledu na věk. Je setkáním těla, mysli, emocí a vědomí. Činí ženu krásnou, protože očišťuje duši, zbavuje ji bolestí a vnitřní krása tak může vyjít na povrch. Asány aktivují energii pánevního dna, vedou ji do srdce a pak dál do celého těla. Účinky jsou mnohostranné – na úrovni tělesné, emoční, energetické, zdravotní, duchovní. Cvičení aktivuje žlázy s vnitřní sekrecí a do těla se tak uvolňuje velké množství estrogenů. To v těle zachovává dynamiku mládí. Pohlavní hormony totiž ovlivňují to, jak se žena ve skutečnosti cítí, jestli je plná energie, nebo povadlá a unavená. Dlouhodobé cvičení se pozná na první pohled, žena září, zjemní se její rysy, přitom stále stojí pevně na zemi a změny, ke kterým dochází, se projeví v každodenním životě.

Olivie Pospíšilová

Inspiruje svojí krásou, vyrovnaností a láskou. Má za sebou mnoho zkušeností, které může předávat. Z jejího těla vyzařuje energie a mladost. Za mnoho svých současných kvalit vděčí své tantrické praxi a právě Mohendžodáru. Považuje ho za dar, který ji přináší vnitřní radost, klid a vyrovnanost. Mohendžodáro způsobilo, že se na svět začala dívat jinýma očima, dokázala porozumět víc sobě i druhým.

Dílna je intenzivní: 9:00 – 18.30 a je otevřená všem ženám bez ohledu na věk a předchozí zkušenosti. Po předchozí domluvě možnost přespání pro mimopražské účastníky.

Dílna je určena všem ženám bez ohledu na věk. Účastnicím pravidelných hodin Mohendžodára tato dílna dovoluje prohloubit jeden aspekt práce. Zároveň je to možnost seznámit se s uměním tantra jógy, kterým je Olívie proslulá.

S sebou: pohodlné oblečení, které se dá vrstvit (nátělník, tričko), sukni, šátek na oči, deku na meditaci.

Místo konání je v Praze.

Cena 2 890 Kč. Pro rezervaci místa je třeba uhradit zálohu 990 Kč.

Zajímá vás tento seminář? Rezervujte si místo!

rezervovat pro
místo na