Žena ve vesmíru vztahů

sobota 9. března 2024

9:00 – 18.30

Touha po spojení, porozumění, souladu a lásce je nesmírnou silou, která ženu táhne do vztahů. Dalo by se říci, že vztahy ženu tvoří a dávají jejímu životu smysl. Mnoho žen však v jistém okamžiku pozná, že snaha udržet harmonické a intenzivní vztahy je znovu a znovu dostává do pozice, v níž nikdy nechtěly být. Přicházejí pocity zmatku a strádání ve vztahu.

Olívie věnuje intenzivní celodenní seminář odhalení ženské přirozenosti prožívat své vztahy prakticky i dramaticky a vnímat samu sebe skrze zrcadlo svých vztahů. Uvidíme možnosti a výzvy, které s sebou vztahy a láska přinášejí. Budeme se učit více o sobě, abychom porozuměly především tomu v nás, co je příčinou našich neuspokojivých vztahů. Ukážeme si jednoduché a snadné postupy, které nás podpoří v tom, abychom mohly od vztahových bojů a zranění přejít na cestu uznání, podpory a vzájemného růstu. Naučíme se, jak ocenit ženské principy, jak udržet živé energetické propojení, vědomě komunikovat a porozumět potřebám a darům toho druhého.

Na tento seminář zveme ženy, aby se setkaly a vzájemně se podpořily při hledání opravdové svobody, uvnitř svých vztahů. Aby se podělily o svou touhu po lásce a intimitě a o všechny dary, které přináší skutečnost být ženou.

Čeká vás také cvičení některých asán Mohendžodára – tajemného, zkrášlujícího a omlazujícího cvičení pro ženy, práce s tělem i dechem, spontánní tanec, uvolnění těla i mysli, aktivní dynamické meditace, čištění a harmonizace čaker, práce s energii v pánvi, harmonizace ženského těla i duše, sdílení v kruhu žen.

Olivie Pospíšilová

Inspiruje svojí krásou, vyrovnaností a láskou. Má za sebou mnoho zkušeností, které může předávat. Z jejího těla vyzařuje energie a mladost. Za mnoho svých současných kvalit vděčí své tantrické praxi a právě Mohendžodáru. Považuje ho za dar, který ji přináší vnitřní radost, klid a vyrovnanost. Mohendžodáro způsobilo, že se na svět začala dívat jinýma očima, dokázala porozumět víc sobě i druhým.

Dílna je intenzivní (sobota 9:00 – 18.30) a je otevřená všem bez ohledu na věk a předchozí zkušenosti. Po předchozí domluvě možnost přespání v Druně pro mimopražské účastníky.

S sebou pohodlné oblečení, které se dá vrstvit (nátělník, tričko), sukni, šátek na oči, deku na meditaci.

Cena 2 690 Kč. Pro rezervaci místa je třeba uhradit zálohu 790 Kč.

Zajímá vás tento seminář? Rezervujte si místo!

rezervovat pro
místo na