Život touží dýchat

víkend 17. – 18. dubna, 18:00 – 20:30

online seminář

Online seminář pokročilé kraniosakrální biodynamiky, věnovaný funkci dýchání, podpoře vitality a pohyblivosti plic, objasňění vztahu mezi plicním dýcháním a primární respirací. Kavi Gemin, jeden z předních světových učitelů povede dva večery poutavého výkladu spojeného s praktickým cvičením určené praktikantům a pokročilým studentům.

Samo dýchání je neoddělitelně spjato s životem na Zemi. Vlastní funkce dýchání zajišťuje udržení celého těla v plném zdraví a síle. Dýchání je základem nášeho imunitního systému a nezbytné pro náš metabolismus. V době kdy samotná funkce dýchání dostává tolik výzev je zásadně důležité podporovat vitalitu a pohyblivost plic. Abychom mohli poskytnout podporu sobě a svým klientům při udržování rytmického vyjádření života dýcháním.

Náš dech je odrazem života, který se takto projevuje skrze nás. Je to výraz přírodních sil, které nás jako celek harmonizují. Plicní dýchání a primární dýchání jsou jedno s druhým protkány. Něpřetržitě zde dochází k transmutaci (přeměně) mezi vnitřními a vnějšími silami života.
Když se synchronizujeme s rytmickými projevy dechu, můžeme získat přístup k celému oceánu, který nás obklopuje. K oceánu který dýchá nejen uvnitř těla klienta, ale v celém přírodním světě kolem nás.

Ve dvou setkáních prozkoumáme a procvičíme povahu vztahu mezi dýcháním, vitalitou a primární respirací. Projdeme spolu praktická cvičení, která nám pomohou osvojit si práci s problémy, jež souvisejí s dýcháním, s vyjádřením vitality, s projevy primárního i sekundárního dýchání.

Budeme společně trénovat na virtuální platformě. Ujistěte se, že k tomu máte útulné a nerušené prostředí a vaše oblečení je pohodlné a volné. Budete potřebovat počítač s kamerou a dobré připojení k internetu.

Kavi Gemin (Itálie)

Vyučuje a praktikuje Kraniosakrální Balancing® od roku 1995, je učitelem a spoluředitelem ICSB, Mezinárodního institutu pro kraniosakrální balancing®. Dokončil doplňující vzdělání jako osteopat a člen Kanadské vysoké školy Osteopatie. Prošel výcvikem v trauma terapii s Peterem Levinem a je praktikantem a supervizorem Somatic Experiencing®. A je učitelem pro práci s esencí v systému Diamond Logos Teachings®. Praktikuje prenatální práci a práci s porodem, kterou studoval u Raye Castellina.

Člen švýcarské a italské Kraniosakrální asociace. Do svých výcviků kraniosakrální biodynamiky začleňuje své holistické porozumění tělu-mysli, učí o tomto tématu na mezinárodní půdě.

Seminář je intenzivní: sobota a neděle 18:00 – 20:30.

Seminář probíhá online na platformě Zoom a je otevřen všem bez nutnosti předchozích zkušeností.

Seminář bude pro účastníky po dobu 7 dní k dispozici pro zpětné shlédnutí.

Seminář bude probíhat v angličtině a bude tlumočen do češtiny.

Doplňující informace včetně údajů pro připojení vám přijdou nejpozději den před začátkem emailem. Pokud byste zprávu neviděli, zkontrolujte si záložky promo akcí, spam a případně se nám ozvěte na 723 078 959.

Cena 2 725 Kč (resp. 109 EUR). Kurzovné se hradí předem na účet.

Zajímá vás tento seminář? Rezervujte si místo!

rezervovat pro
místo na