Jedinečnost ženy - jak zůstat neopakovatelná

sobota 3. září 2022

9:00 – 18.30

intenzivní tantra jóga pro ženy

Každá žena v hloubi duše tuší, že je neopakovatelná, jedinečná a vzácná, a každá je zároveň vystavena tlakům, které její jedinečnost potlačují. Přizpůsobit se představám druhých, podobat se, začlenit se, být normální, vyrovnat se někomu a nebo dokázat že je lepší než jiná… Ženy často ztrácejí svou neopakovatelnost ve snaze najít soulad či spojení s okolím. Tak se ale vzdalují samy sobě a vzdávají se své přirozené moci.

Objevit v čem spočívá naše jedinečnost a naučit se to podporovat vyžaduje uvědomění a sílu pochopit sebe sama. Často musíme najít způsob jak žít a ukázat světu něco, čím se odlišujeme, co se dříve zdálo být spíš na obtíž, co narušovalo očekávání a hladký soulad. Pro duši ženy je důležité praktikovat a uznávat důležitost toho, čím se odlišuje a když se odváží projevit svou jedinečnost, přichází obrovská úleva ve vztahu s okolím. Spustit závoj a ukázat se ve své jedinečnosti vyžaduje hodně odvahy, pochopení a podporu. To vám poskytne jednodenní seminář v období babího léta, který může být mezníkem ve vašem životě a posilou v tom jaká jste a k čemu přirozeně tíhnete a co se doposud mohlo zdát nedostatkem a nebo překážkou při nacházení souladu se světem.

Olívie věnuje intenzivní celodenní seminář práci, která vede ženy zpátky k sobě a umožní jim naslouchat svému tělu a duši. Čeká vás cvičení některých asán Mohendžodáratajemného, zkrášlujícího a omlazujícího cvičení pro ženy, práce s tělem i dechem, spontánní tanec, uvolnění těla i mysli, aktivní dynamické meditace, čištění a harmonizace čaker, práce s energii v pánvi, harmonizace ženského těla i duše, sdílení v kruhu žen. To vše bude mít tentokrát jediný a jasný záměr: rozpoznat svou jedinečnost a umět ji přijmout. Najít odvahu projevovat a podporovat v sobě to, čím se jedna od druhé lišíme. Rozvinout svou přirozenou povahu a vytvořit pro svět další neopakovatelnou podobu ženy.

Setkání v kruhu žen má nádhernou atmosféru. Je plné radosti, moudrosti i nadhledu. Najdete zde pochopení, upřímný smích, inspiraci i poučení. Podporu v objevování toho, co vás skutečně naplňuje, co dává vašemu životu smysl a šťávu.

Mohendžodáro – tantra jóga pro ženy

Cvičení Mohenžodára je zkrášlující a omlazující. Rozvíjí vnitřní krásu a sílu ženy, bez ohledu na věk. Je setkáním těla, mysli, emocí a vědomí. Činí ženu krásnou, protože očišťuje duši, zbavuje ji bolestí a vnitřní krása tak může vyjít na povrch. Asány aktivují energii pánevního dna, vedou ji do srdce a pak dál do celého těla. Účinky jsou mnohostranné – na úrovni tělesné, emoční, energetické, zdravotní, duchovní. Cvičení aktivuje žlázy s vnitřní sekrecí a do těla se tak uvolňuje velké množství estrogenů. To v těle zachovává dynamiku mládí. Pohlavní hormony totiž ovlivňují to, jak se žena ve skutečnosti cítí, jestli je plná energie, nebo povadlá a unavená. Dlouhodobé cvičení se pozná na první pohled, žena září, zjemní se její rysy, přitom stále stojí pevně na zemi a změny, ke kterým dochází, se projeví v každodenním životě.

Olivie Pospíšilová

Inspiruje svojí krásou, vyrovnaností a láskou. Má za sebou mnoho zkušeností, které může předávat. Z jejího těla vyzařuje energie a mladost. Za mnoho svých současných kvalit vděčí své tantrické praxi a právě Mohendžodáru. Považuje ho za dar, který ji přináší vnitřní radost, klid a vyrovnanost. Mohendžodáro způsobilo, že se na svět začala dívat jinýma očima, dokázala porozumět víc sobě i druhým.

Dílna je intenzivní (sobota 9:00 – 18.30) a je otevřená všem ženám bez ohledu na věk a předchozí zkušenosti. Po předchozí domluvě možnost přespání v Druně pro mimopražské účastníky.

Dílna je určena všem ženám bez ohledu na věk. Účastnicím pravidelných hodin Mohendžodára tato dílna dovoluje prohloubit jeden aspekt práce. Zároveň je to možnost seznámit se s uměním tantra jógy, kterým je Olívie proslulá.

S sebou pohodlné oblečení, které se dá vrstvit (nátělník, tričko), sukni, šátek na oči, deku na meditaci.

Místo konání je v Praze.

Cena 2 350 Kč. Pro rezervaci místa je třeba uhradit zálohu 450 Kč.

Cena 1 950 Kč při platbě zálohy 450 Kč do 29. srpna.

Zajímá vás tento seminář? Rezervujte si místo!

rezervovat pro
místo na