Kouzlo mého těla

sobota 20. května 2023

9:00 – 18.30

Seminář pro ženy, které touží vrátit svému tělu hlubší přitažlivost a znovu v něm zažívat kouzlo nezkroceného života a lehkost samozřejmé radostné existence. Osvobodíte se od povrchních nároků na své tělo a na svůj vzhled. Intenzivní celodenní Mohendžodáro – tantrajóga pro ženy, podpoří vaši schopnost vnímat samy sebe a kochat se možnostmi, které nám tělo poskytuje. Pomůže vám vstoupit do těla a skrze jeho pocity a vjemy prožívat svět barvitější a plný zázraků. Je to šance osvobodit se od povrchních nároků na své tělo a na svůj vzhled a v praxi ověřit, že krása z ženy může vyzařovat, ať je její podoba jakákoli. Osvojíte si nový vztah k tělu a s ním přijde i pocit, který tělem prostupuje a doslova září do okolí.

V semináři zažijeme své tělo v různých podobách. Pocítíme nezměrnou škálu vjemů a prožitků, které nám tělo zprostředkuje. Právě ty naplňují náš život a dávají mu tu pravou chuť. V tanci, meditaci, skrze dech, myšlenky a slova budeme znovu tvořit samy sebe. Poznáme jaké myšlenky a soudy nás od těla oddělují. Naučíme se jak stát na straně svého těla. Naučíme se jak milovat své tělo, mít v něm společníka který nás provází na každém kroku a díky němuž může být náš život skutečný.

Setkání v kruhu žen má nádhernou atmosféru. Je plné radosti, moudrosti i nadhledu. Najdete zde pochopení, upřímný smích, inspiraci i poučení. Podporu v objevování toho, co vás skutečně naplňuje, co dává vašemu životu smysl a šťávu.

Mohendžodáro – tantra jóga pro ženy

Cvičení Mohenžodára je zkrášlující a omlazující. Rozvíjí vnitřní krásu a sílu ženy, bez ohledu na věk. Je setkáním těla, mysli, emocí a vědomí. Činí ženu krásnou, protože očišťuje duši, zbavuje ji bolestí a vnitřní krása tak může vyjít na povrch. Asány aktivují energii pánevního dna, vedou ji do srdce a pak dál do celého těla. Účinky jsou mnohostranné – na úrovni tělesné, emoční, energetické, zdravotní, duchovní. Cvičení aktivuje žlázy s vnitřní sekrecí a do těla se tak uvolňuje velké množství estrogenů. To v těle zachovává dynamiku mládí. Pohlavní hormony totiž ovlivňují to, jak se žena ve skutečnosti cítí, jestli je plná energie, nebo povadlá a unavená. Dlouhodobé cvičení se pozná na první pohled, žena září, zjemní se její rysy, přitom stále stojí pevně na zemi a změny, ke kterým dochází, se projeví v každodenním životě.

Olivie Pospíšilová

Inspiruje svojí krásou, vyrovnaností a láskou. Má za sebou mnoho zkušeností, které může předávat. Z jejího těla vyzařuje energie a mladost. Za mnoho svých současných kvalit vděčí své tantrické praxi a právě Mohendžodáru. Považuje ho za dar, který ji přináší vnitřní radost, klid a vyrovnanost. Mohendžodáro způsobilo, že se na svět začala dívat jinýma očima, dokázala porozumět víc sobě i druhým.

Dílna je intenzivní (sobota 9:00 – 18.30) a je otevřená všem ženám bez ohledu na věk a předchozí zkušenosti. Po předchozí domluvě možnost přespání v Druně pro mimopražské účastníky.

Dílna je určena všem ženám bez ohledu na věk. Účastnicím pravidelných hodin Mohendžodára tato dílna dovoluje prohloubit jeden aspekt práce. Zároveň je to možnost seznámit se s uměním tantra jógy, kterým je Olívie proslulá.

S sebou pohodlné oblečení, které se dá vrstvit (nátělník, tričko), sukni, šátek na oči, deku na meditaci.

Cena 2 450 Kč. Pro rezervaci místa je třeba uhradit zálohu 450 Kč.

Zajímá vás tento seminář? Rezervujte si místo!

rezervovat pro
místo na