Kundalini gong jóga

středa 12:00 – 13:30

Kundalini joga a meditace pro léčení těla, mysli a duše ve spojení s léčivými vibracemi terapeutického gongu, který podpoří naší praxi.

Kundalini joga je druh energetické jógy, která je zaměřena především na probuzení našich skrytých zdrojů, posílení nervového systému a aktivaci hormonálního systému, což má velký vliv nejen na naše zdraví, ale i stav mysli. Na každé lekci se můžete těšit na dechová cvičení (pranayam), sestavu dynamických asán kundalini jógy (kriya), relaxaci a meditaci, která bývá spojena se zpěvem mantry nebo prací s dechem.

Gong. Vibrace terapeutického gongu mají velmi silný léčivý efekt na nervový systém a mysl, obnovují tělo na buněčné úrovni. Zvuk těchto harmonických vibrací nastoluje hluboký meditativní stav, kdy mozkové vlny a tělo jsou v harmonii a nastává obnova celkové rovnováhy spolu s hlubokým uvolněním, kdy energie může volně proudit do všech částí těla.

Irena Šorfová

Irena Šorfová je certifikovanou lektorkou kundalini jógy, hormonální jógové terapie a jógy smíchu. Své znalosti prohlubuje studiem Terapie kundalini jógou, meditacemi a zvukovými vibracemi, je zasvěcena do umění gongu a šamanského bubnu. Irena je zakladatelkou projektu Akademie vnitřního vědomí. K učení přistupuje s pokorou a radostí sdílet tuto technologii, která může být velkou oporou na naší cestě a napomoci žít život naplno.

Cena 300 Kč za lekci.

Rádi byste se zúčastnili této dílny? Rezervujte si místo!

rezervovat pro
místo na