Taneční výheň s gongovou lázní

úterý 5. března 19:30 – 22:00

spontánní tanec a lehce extatická zkušenost

Večery volného tance. Hudba, nabitá energií, proměnami nálad a nevšedními rytmy a spoustou obrazů. Tanec vytváří dynamickou vlnu do níž se můžete ponořit a nadechnout se, cítit své tělo jinak a zakoušet pohyb který jste neznali a všechny odstíny pocitů.

Svobodný tanec, rytmus, dech, hudba a blízkost s ostatními. Užijete si divoký tanec i naprostou nehybnost, hlas, smích, slzy i ticho, měkkost a plynutí.

Spontánní tanec probouzí tělo, sjednocuje ho se srdcem a myslí. Je cestou k sobě samým. Krok za krokem se odevzdáváme síle, která s námi hýbe a uvolňuje jedinečný extatický potenciál, ukrytý v každém z nás. Tam kde končí intelekt, začíná srdce a duše.

Ponoř se do rytmu hudby… objevuj esenci sebe sama… vyjádři kdo jsi… tanči svou touhu, svou krásu, svou bolest… spočiň v bezpečí… Pojď k sobě… domů.

Žádné předchozí zkušenosti nejsou třeba, pouze ochota ponořit se do hudby, naslouchat sobě a tomu co se v nás odehrává. Bez ohledu na věk, fyzické schopnosti a tvary, sami i s ostatními budete tančit v podporujícím a přátelském prostředí.

Paulina Sikorská

Dynamická vlna spontánního tance s Paulinou vás uchvátí, ponese vaše tančící tělo a donese vás v extázi až do poslední fáze, kde pohyb ustane a vaše tělo spočine, omýváno zvukem gongu a tibetských mís. Je to setkání duše a těla, setkání s ostatními v jednom prostoru plném nádherné hudby, která se vás dotýká a do níž se můžete ponořit a nechat své tělo a duši nést se na vlně poesie, emocí a lehkosti.

Cena 300 Kč

Rádi byste se zúčastnili této dílny? Rezervujte si místo!

rezervovat pro
místo na