Odvaha jít cestou svého srdce

sobota 13. ledna 2024

9:00 – 18.30

novoroční tantra jóga pro ženy

Vydat se cestou svého srdce a vytrvat na ní není pro ženu vždy lehké a samozřejmé. Pro její duši je to ale zásadní, dovolí jí to rozkvést, dodává to sílu, sebejistotu ale i odhodlání a chuť žít naplno a s pocitem vnitřní lehkosti. Pustit se na cestu srdce někdy vyžaduje odvahu, pochopení a podporu. K tomu je určen intenzivní jednodenní seminář na počátku roku, který může být přelomem ve vašem životě a nebo podporou v tom co milujete a pro co žijete.

Olívie věnuje intenzivní novoroční seminář práci, která vede ženy zpátky k sobě a umožní jim naslouchat svému tělu a duši. Čeká vás cvičení některých asán Mohendžodára – tajemného, zkrášlujícího a omlazujícího cvičení pro ženy, práce s tělem i dechem, spontánní tanec, uvolnění těla i mysli, aktivní dynamické meditace, čištění a harmonizace čaker, práce s energii v pánvi, harmonizace ženského těla i duše, sdílení v kruhu žen. To vše bude mít tentokrát jediný a jasný záměr: poznat jaká je cesta vašeho srdce a vydat se po ní.

Setkání v kruhu žen má nádhernou atmosféru. Je plné radosti, moudrosti i nadhledu. Najdete zde pochopení, upřímný smích, inspiraci i poučení. Podporu v objevování toho, co vás skutečně naplňuje, co dává vašemu životu smysl a šťávu.

Mohendžodáro – tantra jóga pro ženy

Cvičení Mohenžodára je zkrášlující a omlazující. Rozvíjí vnitřní krásu a sílu ženy, bez ohledu na věk. Je setkáním těla, mysli, emocí a vědomí. Činí ženu krásnou, protože očišťuje duši, zbavuje ji bolestí a vnitřní krása tak může vyjít na povrch. Asány aktivují energii pánevního dna, vedou ji do srdce a pak dál do celého těla. Účinky jsou mnohostranné – na úrovni tělesné, emoční, energetické, zdravotní, duchovní. Cvičení aktivuje žlázy s vnitřní sekrecí a do těla se tak uvolňuje velké množství estrogenů. To v těle zachovává dynamiku mládí. Pohlavní hormony totiž ovlivňují to, jak se žena ve skutečnosti cítí, jestli je plná energie, nebo povadlá a unavená. Dlouhodobé cvičení se pozná na první pohled, žena září, zjemní se její rysy, přitom stále stojí pevně na zemi a změny, ke kterým dochází, se projeví v každodenním životě.

Olivie Pospíšilová

Inspiruje svojí krásou, vyrovnaností a láskou. Má za sebou mnoho zkušeností, které může předávat. Z jejího těla vyzařuje energie a mladost. Za mnoho svých současných kvalit vděčí své tantrické praxi a právě Mohendžodáru. Považuje ho za dar, který ji přináší vnitřní radost, klid a vyrovnanost. Mohendžodáro způsobilo, že se na svět začala dívat jinýma očima, dokázala porozumět víc sobě i druhým.

Dílna je intenzivní (sobota 9:00 – 18.30) a je otevřená všem bez ohledu na věk a předchozí zkušenosti. Po předchozí domluvě možnost přespání v Druně pro mimopražské účastníky.

S sebou pohodlné oblečení, které se dá vrstvit (nátělník, tričko), sukni, šátek na oči, deku na meditaci.

Cena 2 690 Kč. Pro rezervaci místa je třeba uhradit zálohu 790 Kč.

Zajímá vás tento seminář? Rezervujte si místo!

rezervovat pro
místo na