Voice trip - souzvuk zdrojem extáze

pondělí 17:00 – 19:00

od 6. února do 3. dubna 2023

Kurz ve kterém během devíti setkání budeme pozorovat jak hlas a rytmus mění naše mozkové vlny i životní procesy v těle. Jednoduchá cesta zpívání ve smyčkách vás dostává do změněného stavu vědomí. Postupně se vaše mysl zaměřuje na rytmus v těle, melodii vlastní fráze, hledání barvy a síly hlasu, a souzvuk s ostatními v kruhu až nakonec zjistíte že píseň vás nese, okouzluje vás a začíná ve vás i v ostatních žít vlastním životem.

Zážitek pro začátečníky i pokročilé. Pozornost je zaměřena na rozeznění vašeho hlasu, cit pro rytmus a schopnost vnímat rytmus a rezonanci hlasu v těle. Zjistíte že zpívat může každý a že cesta k extatickému prožitku při zpěvu může být na dosah. Zažijete jak zpěv pročišťuje mysl, vyplavuje hormony štěstí a prodýchává tělo a zbavuje ho napětí. Zakusíte okouzlení ze souzvuků a prolínajících se linek hlasů a naučíte se během zpěvu naslouchat což vyvolává další uvolnění.

Tento kurz je určen všem, kdo touží získat nástroj, který je dokáže uvolnit, otevřít mysl a prodýchat tělo. Moc rytmu a hlasu byly v mnohých kulturách používány k léčení a jako brána do širší reality. Osvojíte si techniky, které používali lidé od pradávna k tomu, aby se dostali do vytržení a dokázali vnímat život v hloubce a z nadhledu. Zažijete jaký vliv na všechny zúčastněné má soukolí hlasů. Cítíte se blažení bez chemických substancí. Společné písně přinášejí radost ze hry, pocit síly a nečekaných možností. Rozvíjejí vás a otevírají cestu ke zpěvu, který je na dosah ruky.

Tento kurz vám také pomůže cítit se jistější a pružnější v používání vlastního hlasu a odvážnější při společném zpěvu. V tomto kurzu se naučíte zpívat. Učíte se zatímco zpíváte. Zapomeňte, že zpěv je výsada malé skupiny umělců. Tohle je jasná zpráva, že váš hlas má místo mezi ostatními hlasy a může měnit svět.

Skupina bude pracovat jako uzavřená, aby byla více kompaktní a společná práce měla rychlejší spád.

Antonia Nyass

Skladatelka, hudebnice, zpěvačka, která celý svůj život tvoří, věnuje se práci s hlasem a rytmem. Je členkou acapelly Yellow Sisters a hlasově bubenického projektu Řeky a Atmosférický sbor. Věnuje se improvizovanému divadlu jako hudební složka představení Dámská hnízda Ester Kočičkové a Simony Babčákové. Je také členkou improvizovaného divadla NO A.

Ve svých projektech vede k vícehlasému zpěvu, kde zpěváci vytvářejí společnou skladbu, stávají se živým a proměnlivým celkem, naslouchají, zatímco zpívají a zpívají zatímco naslouchají. Antonia hudbou žije, hudbu skládá učí, tvoří a miluje. Kromě umění vyjadřovat se hlasem šíří nádherný, otevřený a dobrodružný přístup k životu.

Cena 5 330 Kč za celý kurz na období od 6. února do 3. dubna 2023 (9 lekcí). Rezervace místa po úhradě zálohy 1 730 Kč.

Cena 4 730 Kč při platbě zálohy do 31. ledna

Rádi byste navštěvovali tyto hodiny? Rezervujte si místo!

rezervovat pro
místo na