druna - náhorní planina
kontaktní improvizace, tanec, pohyb, hlas, prožitek a meditace

Mohendžodáro

Pondělí 19:00 – 21:30

od 4. března do 17. června (mimo 22. dubna, 27. května a 24.června)

Středa 19:30 – 22:00

od 6. března do 19. června (mimo 1. května, 29. května a 26. června)

„Mohendžodáro je cvičení, které muž nesmí vidět, ale tanec, který vidět musí!“

Tajemné zkrášlující a omlazující cvičení pro ženy, které je vede zpátky k sobě. Umožňuje jim naslouchat svému tělu i duši. Rozvíjí vnitřní krásu a sílu ženy, bez ohledu na věk.

Asány aktivují energii pánevního dna a skrze ženské orgány ji vedou do srdce a pak dál do celého těla. Tím se tělo posiluje a harmonizuje. Účinky jsou mnohostranné – na úrovni tělesné, emoční, energetické, zdravotní, duchovní. Projeví se i při milování a orgasmu. Při cvičení se intenzivně prokrvuje vagína a pánevní dno, zmenšují se bolesti při menstruaci, mizí problémy s inkontinencí, prolapsem dělohy, opakované záněty, výtoky a krvácení.

Mohendžodáro aktivuje žlázy s vnitřní sekrecí a do těla se tak uvolňuje velké množství estrogenů. To v těle zachovává dynamiku mládí. Pohlavní hormony totiž ovlivňují to, jak se žena ve skutečnosti cítí, jestli je plná energie, nebo povadlá a unavená.

Prostřednictvím dechu i spontánního tance, aktivních i tichých meditací, čtyř ásan ze sestavy Mohendžodáro se uvolníme do svého těla, do své ženské energie. Spojíme se samy se sebou, se svou vnitřní ženou, se svým srdcem, vnitřní silou i moudrostí. Přijmeme své emoce i samu sebe ve všech svých podobách i aspektech. Otevřeme se svým vnitřním prožitkům i své ženské cestě. Vrátíme se k sobě samé, ke své sebelásce, sebeúctě i sebedůvěře. Dopřejeme samy sobě zastavení v pracovním týdnu i občerstvení v ženské energie.

Olivie Pospíšilová

Inspiruje svojí krásou, vyrovnaností a láskou. Má za sebou mnoho zkušeností, které může předávat. Z jejího těla vyzařuje energie a mladost. Za mnoho svých současných kvalit vděčí své tantrické praxi a právě Mohendžodáru. Považuje ho za dar, který ji přináší vnitřní radost, klid a vyrovnanost. Mohendžodáro způsobilo, že se na svět začala dívat jinýma očima, dokázala porozumět víc sobě i druhým.

S sebou budete potřebovat: pohodlné oblečení, které se dá vrstvit (nátělník, tričko), sukni, šátek na oči, deku na meditaci.

Cena 3950 Kč za pondělní kurz na období 4. března – 17. června.
S výjimkou 22. dubna, 27. květena a 24. července

Cena 3950 Kč za středeční kurz na období 6. března – 19. června.
S výjimkou 1. a 29. května a 26. června

Před zahájením lekcí proběhne ukázková hodina, a to třikrát – v pondělí 18. a 25. února a ve středu 20. února.

Rádi byste se zúčastnili této dílny? Rezervujte si místo!


dílna:   Mohendžodáro | pondělí 19:00 – 21:30 | Olivie Pospíšilová
  
Mohendžodáro | středa 19:30 – 22:00 | Olivie Pospíšilová
  

Více informací na druna@druna.cz nebo na +420 725 449 409.